Keresés

Részletes keresés

Herold Creative Commons License 1999.03.09 0 0 24
Elsőre sokat számít a "külcsín", de amint jobban megismerjük egymást, előtérbe kerülnek a lelki adottságok.
Én nem tudnék szeretni egy olyan nőt, akármilyen csinos, szép vagy szexis, akinek nincs helyén a szíve.
originalqszi Creative Commons License 1999.03.08 0 0 23
Hogy lobogva szeressen!
Hogy szeretve nevessen!
Hogy én legyek minden gondolata!
S mondja nekem: Ásó s kapa!!!
Egérke Creative Commons License 1999.03.08 0 0 22
Igen, ez így tökéletes:

"Hogy felismerd magad benne.
Hogy megfürödhess a másikban.
Hogy rá merd bízni magad."

Ez történik az igazi szerelemnél. Odaadás.

Előzmény: másikegylány (18)
sörhas Creative Commons License 1999.03.08 0 0 21
Helló

Egy kapcsolatnál nálam a legfontosbb az öszinteség, s a kölcsönös szeretet, s bizalom. Hogy ez hogyan alakulhat ki? Mi fog meg elsőre? A leányzó alakja, illetve a közös hullámhossz.

sörhas

Supercow Creative Commons License 1999.03.07 0 0 20
kedves manga,

hogy értetted azt hogy "extension"? Lehet hogy én vagyok kernelhibás, de tudomásom szerint az extension kiterjesztést jelent, az emberek esetében talán "pár", vagy "partner" lenne a megfelelő szó.
Nekem semmiképp sincs szükségem egy kiterjesztésre, utánfutóra, kinek se véleménye, se döntésképessége nincs, hanem "csak úgy van". Te hogy gondolod ezt? :)
offtopik: Te irtál a tetoválós topikba, ugye?

pudli Creative Commons License 1999.03.07 0 0 19
másikegylány: :-))))))))
Előzmény: másikegylány (18)
másikegylány Creative Commons License 1999.03.06 0 0 18
A közös hullámhossz. Hogy felismerd magad benne. Hogy megfürödhess a másikban. Hogy rá merd bízni magad. Hogy ne kelljen ezer méter távolságból elkiabálni az eddigi életedet.

Persze az a vicc, hogy azért a "hullámhossz" is több szinten működik. Változó, ahogy velem együtt az is, hogy abban az életszakaszomban éppen mi a fontos.
De ha azt az egyvalamit fölfedezem valakiben, hiába van ezer MÁS dolog, ami már nem olyan közeli, az nem lényeges. Talán itt kezdődik a szeretet.
(off: Monytam is egy barátnőmnek nemrég: olyan elcsépelt dolog valakinek azt mondani, hogy "szeretlek". Mennyivel gyönyörűbb megkérdezni, hogy lehetek-e a hal-hullámhosszod?)

Egérke Creative Commons License 1999.03.05 0 0 17
Kedves OWO!
Nagyon örülök, hogy újra látlak, régen találkoztunk.

Nem tudom másképp meghatározni, mint úgy hogy nagyon fontos a "közös hullámhossz". Jelenlegi barátomat több éve ismerem, teljesen felszínes volt a kapcsolatunk eleinte, mondhatjuk munkatársi. De amikor közelebb kerültünk egymáshoz (közös elfoglaltság ürügyén) akkor figyeltem fel rá, hogy te jó ég(!) micsoda pasi van a közelemben. És milyen kedves, szimpatikus, figyelmes, okos, értelmes. Az teljesen mellékes volt, hogy jóképű. (Most már nem az!) ..mármint nem mellékes. ;o)

hablaty Creative Commons License 1999.03.05 0 0 16
Egyetértek. Mármint hogy nem számít a szemszínhajszínlábméret hármas. De ugyanakkor úgy sem tudsz az ellen tenni mint ami be van programozva. Értem ezalatt hogy úgyis olyan emberrel fogsz szerelmi viszonyba keveredni, aki kémiailag/biológiailag vonz. Ti még nem voltatok úgy, hogy az ember akit mellétek vetett a sors különös szeszélye (ah) okos volt, jó humorú, nagyon kedves...és mégse. Mégse tudtátok rávenni magatokat hogy közelebbi ismeretség is kialakuljon?

Hablaty

Előzmény: Törölt nick (14)
manga Creative Commons License 1999.03.04 0 0 15
nem tudom ki hogyan van vele, de en majdnem minden kapcsolatomba ugy masztam bele hogy o lesz majd A ferjem.
aztan -lehet hogy szerencsere, lehet hogy nem- nem igy alakult. szerintem a legfontosabb az hogy mindket fel ugy induljon neki, hogy _o_ marad. persze ez sok osszetevos.
fugg attol hogy az emberunk mennyire elte ki magat mar, mennyire unt bele a sok es osszevissza kapcsolatba, vagy eppen attol hogy mennyire lehet szuksege egy allando "extension"-ra. ugyanakkor meg fugg attol is hogy milyen tipusu az ember, olyan aki korbemenne a foldgolyon gyalog es meg akkor is alig faradtan ulne le, vagy eppen a szobajabol kibujni sem akaro.

furcsa ez, de akarhogy is van
egy szamit, a cel, es az hogy az kozos legyen mindket felnel. ;)

Előzmény: Leonard (11)
Törölt nick Creative Commons License 1999.03.04 0 0 14
Ha rátalálok arra, aki nagyon nagy hatással van rám, akkor azt nem "tudatosan" teszi, tehát olyankor nem érvényesülnek az "ilyen-olyan legyen" elhatározásaim.
Ha pedig megvana varázs, akkor -igen erősen vallom, hogy- az a lényeg, hogy egyikünk se legyen zsákbamacska a másiknak, azaz a teljes őszinteség a lényeges. Mindig tudja, hogy mit várok tőle és ő mit várhat tőlem, és viszont. És akkor ha mindent megteszek, hogy ő jólérezze magát a kapcsolatban, akkor máris jó, mert ha pontosan tudom, hogy mit szeretne, akkor ezt jó hatásfokkal tudom tenni. És viszont.
És ha valami mégsincs rendjén, azt még a probléma megoldható fázisában ki tudják deríteni, nem akkor, amikor az egyiknél kiborul a bili és előhozakodik hosszú ideje gyülemlő keserűségével, ami által akár kis apróságok sokaságán megbukhat egy korábban jobbreményű kapcsolat.
kockasfulunyul Creative Commons License 1999.03.04 0 0 13
Vanek (úr), te drága jótét lélek, szerintem maradjunk ezzel a témával csak az esküvő topicban, mert nem tudok egyszerre ennyi felé figyelni, jó?
Előzmény: Vanek (8)
kockasfulunyul Creative Commons License 1999.03.04 0 0 12
Vanek (úr), te drága jótét lélek, szeriontemmaradjunk ezzel a témával csak az esküvő topicban, mert nem tudok egyszerre ennyi felé figyelni, jó?
Előzmény: Vanek (8)
Leonard Creative Commons License 1999.03.04 0 0 11
Nem tudtam :)
Egyébiránt kb. egyezik a véleményünk. Első benyomás ügyben komoly szerepe van a fizimiskának ( kék szem, vagy zöld?? ), de ezek fokozatosan háttérbe szorulnak. Akkor aztán kiderül, hogy csak a kinézet miatt volt szimpatikus valaki, vagy több is van a kapcsolatban. Ha nincs, futó kaland volt. Ha van, tovább 'kóstolgatják' egymást a páciensek. Egyre jobban megismerik a másikat, és ha mindek O.K., "boldogan élnek, amíg meg nem halnak".
De elhivatottság dolgában még nem látok egész tisztán ...
Előzmény: PillaPalack (10)
PillaPalack Creative Commons License 1999.03.04 0 0 10
az elozo beszolas is az enyem, csak annak aki nem tudna
manga Creative Commons License 1999.03.04 0 0 9
szerintem ha ket fel tisztaban van azzal hogy merre akarnak haladni az egesz kapcsolatukkal, akkor ott mar kevesbe fontos az hogy "jajj, csak zold legyen a szeme".
egy ido utan az ember elfelejti ezeket a kis dolgait, tagul a kor, egyre inkabb a tulajdonsagaira fokuszal, es ezek mellett persze arra hogy egy es kozos legyen a celjuk.

Vanek Creative Commons License 1999.03.04 0 0 8
Nyuszika!

Nem várok. Minden perc drága. Itt életekrol van szó!!!

Vanek -a nyúlmento-

kockasfulunyul Creative Commons License 1999.03.04 0 0 7
Vanek (úr), te drága jótét lélek, mondom, hogy várj még...
Előzmény: Vanek (1)
Nuwanda Creative Commons License 1999.03.04 0 0 6
Mi az, hogy párkapcsolat?
OWO Creative Commons License 1999.03.04 0 0 5
Kedves Pilla... !

Mit értesz ELHIVATOTTSÁG alatt ?

Bye: OWO

pipi Creative Commons License 1999.03.04 0 0 4
szeretnék pályázni :-)
Előzmény: PillaPalack (2)
Leonard Creative Commons License 1999.03.04 0 0 3
Pilla, milyen irányban kell elhivatottnak lenni szerinted?
Előzmény: PillaPalack (2)
PillaPalack Creative Commons License 1999.03.04 0 0 2
szerintem egy dolog hianyzik, az ELHIVATOTTSAG.
hogy menjen a kapcsolat sokaig csak ez kell.

hujeseg ez a "szeme-szaja-labmerete"

komolyan

igazabol a kerdest finomitani kellene, milyen jellegu kapcsolathoz kinek mi kell.

en ahhoz hogy valaki a ferjem legyen nem a szeme szine alapjan fogom eldonteni hogy palyazhat-e, nevetseges.

Vanek Creative Commons License 1999.03.04 0 0 1
Nyuszika!

Mondom, hogy összeillünk ;))

Vanek -a nyúlvédo-

kockasfulunyul Creative Commons License 1999.03.04 0 0 0
Lehet, hogy én nem vagyok normális, de nálam az számít, hogy legyen okos, intelligens.
És utána jöhet az, hogy milyen a szeme, stb...
Előzmény: OWO (-)
OWO Creative Commons License 1999.03.04 0 0 topiknyitó
Szevasztok !

Tudom, van hasonló téma, de az csak azt kérdezi, hogy "Mennyire szempont a nőknél...".

Én most úgy kérdezném, hogy hogyan szelektáltok, amikor hosszabb-rövidebb időre párt választotok magatoknak ? Mi számít ? A magasság ? A hajszín ? A szemszín ? Szempont-e egy nőnél, ha a partnere alacsonyabb ? Vagy a más bőrszin lehet-e feltétel a párválasztásnál ? És mi van a testi hibával ?

Tudom, párválasztásnál az embert a szív irányítja, de tudat alatt biztos mindenkiben benne van, hogy ezt, vagy azt az embert nem választaná, bármilyen jó fej.

Nos, várom a hozzászólásokat.

Bye:

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!